Czy jesteś gotowa na Sylwestra?

Żeby się dobrze bawić przez całą noc, trzeba się do tej zabawy przygotować.

Najważniejszy jest dobry humor, wypoczęty organizm, odpowiednia kreacja, wygodne buciki, dobrane towarzystwo i jeszcze parę innych drobiazgów.

Takich jak wypielęgnowane, gładkie dłonie i zregenerowane stopy. Jeśli nie znajdziesz czasu na wizytę w profesjonalnym studio manicure i pedicure, warto zadbać o nie w warunkach domowych. Oferta peelingów, soli czy kremów jest bardzo szeroka. A ja chciałam jeszcze przedstawić nowy produkt do pielęgnacji domowej. To skarpetki i rękawiczki nawilżające.

Skarpetki są maską dla stóp zawierającą w składzie m.in. allantoinę, hialuronian sodu i olejek z kwiatów róży japońskiej. Taka maska dogłębnie nawilża skórę, pozwala na delikatne usunięcie martwego naskórka i zapewnia im gładkość i świeżość. Podobne właściwości regenerujące ma maska w postaci rękawiczek. Oprócz składników wyżej wymienionych zawiera także masło Shea, polecane do regeneracji skóry, szczególnie suchej i zniszczonej. Wykonanie każdej z masek zajmuje od 15 do 30 minut, warto w przeddzień Sylwestra poświęcić je, aby całonocna zabawa była super przyjemnością. Czego Wam wszystkim i sobie życzę.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>